Fasadai

Namo fasadas – svarbiausia namo dalis. Jis tarsi namo vizitinė kortelė. Jį mato visi praeiviai ir kaimynai. Kiekvienas norime savo namo eksterjerą matyti estetišką, išskirtinį, unikalų ir be visa to, jis tiesiog privalo būti patvarus. Dar vienas svarbus aspektas – jis turi būti lengvai prižiūrimas. Fasado išskirtinis dizainas, patvarumas ir lengva priežiūra yra pagrindiniai degintos medienos privalumai.

Jeigu Jūs siekiate sukurti ilgalaikę, originalią, natūralią ir prabangią namo išvaizdą – japoniškos medžio deginimo technologijos pasirinkimas būtent Jums.

Deginta mediena namo fasadui 

Mes turime labai platų degintos medienos fasadams pasirinkimą. Galime pasiūlyti įvairiausio profilio medienos gaminius. Degintos medienos fasado dailylentes gaminame iš maumedžio, eglės ir pušies. Svarbus medienos aspektas yra jos apdorojimas ugnimi, kadangi būtent tai suteikia medžiui dar daugiau patvarumo, ilgaamžiškumo ir atsparumo aplinkos veiksniams.

Išskirtinė medžio deginimo technologija fasadui

Šimtmečius naudojama japoniška medžio deginimo technologija “SHOU SUGI BAN” ne tik suteiks Jūsų namo fasado dailylentėms išskirtinį raštą, bei spalvą, bet ir sukurs unikalią apsaugą. Šiuo būdu apdorota mediena tampa ilgaamžiškesne, tvirtesne ir atsparesne. Tam, kad išgauti tolygų degintos medienos raštą, mediena deginama aukštoje temperatūroje automatinėmis staklėmis. Vėliau medis vėsinamas, apdirbamas specialiais šepečiais, tokiu būdu suteikiamas medžiui sendinimo efektas. Toliau medis nuplaunamas, pašalinamos dulkės. Paskutinis etapas – alyvavimas. Šis žingsnis labai svarbus, kadangi alyva suteikia medienai papildomą apsaugą ir spalvą.

Individualūs užsakymai negrąžinami.