Interjeras

Mūsų talentinga komanda siūlo jums interjero dizaino paslaugą. Visai nesvarbu, ar neseniai nusipirkote butą, namą, ar norite atnaujinti jau esamą, mes pasiruošę jums padėti ir jūsų namams suteikti jaukumo, integruojant išskirtinio dizaino degintos medienos elementus.

Interjero dizainas – ar reikia? 

Dažnas žmogus, įsigijęs nekilnojamąjį turtą, užduoda sau klausimą – ar verta investuoti į interjero dizaino specialistus? Nors ir atrodo, kad viską kuo puikiausiai galėtum padaryti pats ir greičiausiai galiausiai pavyks tiek išplanuoti, tiek išsirinkti baldus bei interjero detales, bet tai gali išsekinti ir atimti begalybę laiko, kurį galima investuoti kitur. 

Dizainerių komanda – tai ne tik interjero vizualas. Jie viską apgalvoja iki smulkmenų, juk labai svarbu, kad išplanavimas būtų patogus kasdieninėje buityje. Pasitelkdami savo praktiką jie pasiūlo geriausius variantus esamai situacijai, kurių dažnai pasitaiko ne itin patogių. Mūsų dizaino specialistai pasiruošę pasidalinti savo ilgamete patirtimi, suteikti jūsų namams jaukumo, integruojant unikalaus dizaino ir išskirtinai kokybiškos bei ilgaamžės degintos medienos elementus.

Kokį interjero dizaino stilių pasirinkti? 

Niekam nėra paslaptis, kad dizaino stilių tikrai daug, o tarp nuotraukų internete galima ir pasimesti. Šiuo metu vyrauja modernaus stiliaus mix’ų tendencijos. Žinoma, viskas priklauso nuo užsakovo asmenybės ir norų, juk vienam patinka amžinai gyvuojanti klasika ir minimalizmas, o kitam – industrinis stilius. Mūsų komanda pasiruošusi išsiaiškinti visus jūsų norus ir sukurti tokią aplinką, kurioje jums bus malonu gyventi.

Interjero dizaino parinkimas – kaip tai vyksta? 

Žinoma, visada pradedame nuo pokalbio su užsakovu. Mes išstudijuojame jūsų pateiktą patalpos planą, apžiūrime patalpas gyvai. Tuo tarpu išsiaiškiname jūsų norus ir poreikius. Netrukus paruošiame jums išplanavimo planą ir kai tik kai suderiname išlanavimą, pereiname prie dizaino parinkimo. Jums pageidavus paruošiame vizualų projektą, 3D interjero projektą. Visada galime padėti ir su konkrečių baldų parinkimu. Siūlome individualių baldų užsakymų galimybę.

Mes paruošiame jums jūsų gyvenamosios patalpos interjero dizainą nuo A iki Z. Visada galime pasiūlyti ir išskirtinių sąlygų – ar jums reikia tik išplanavimo projekto? Galime padaryti ir taip!