Terasos

Tinkamas terasos įrengimas ir priežiūra

Kurdami savo namų interjerą, norime ne tik stiliaus ir grožio, bet ir ilgaamžiškumo. Terasa yra viena tų vietų, kurioje šiltuoju sezono metu praleidžiame labai daug laiko. Mes specializuojamės degintos medienos terasų gamyboje, parenkame kiekvienu atveju tinkamiausią medieną, tekstūrą, spalvą, dizainą bei užtikriname savo gaminių ilgaamžiškumą.

Kaip išsirinkti terasos medieną?

Renkantis terasos medieną, svarbu atsižvelgti į jos patikimumą ir ilgaamžiškumą. Mes dirbame tik su aukščiausios rūšies mediena ir siūlome jums lentas iš eglės, pušies ir maumedžio, kadangi šie medžiai turi šakų, pasitelkiant japonišką medžio deginimo technologiją išgaunamas gražiausias raštas. Kokį medį pasirinkti priklauso tik nuo jūsų. Tiek vienas tiek kitas pasirinkimas pilnai atitinka kainos ir kokybės santykį. Be abejo, mūsų konsultantai visada linkę padėti ir mielai pakonsultuos medienos pasirinkime.

Ne ką mažiau svarbu ir medienos apdorojimas. Tinkamai apdorotas medis gali pakilti į aukščiausią atsparumo klasę, kas prižiūrit tarnaus ilgiau nei 80 metų. Degintos medienos, apdorotos aukštoje temperatūroje, tankis pakinta, todėl ji tampa labiau atspari aplinkos veiksniams, UV spinduliams ir jos gyvavimo laikas ilgėja. 

Kodėl degintas medis yra geriausias pasirinkimas jūsų terasai?

Mes jums siūlome ne tik kokybišką medį, bet ir ilgaamžį medienos apdirbimo sprendimą, pasitelkiant japonišką deginimo technologiją „SHOU SUGI BAN“. Medis yra deginamas aukštoje temperatūroje. Šis deginimas yra atliekamas vienu greičiu automatinių staklių pagalba, taip yra išgaunamas vientisas deginimas. Tuomet medis vėsinamas. Toliau seka šukavimas specialiais šepečiais, kad išgauti tinkamą medienos raštą. Medis nuplaunamas ir pašalinamos visos dulkės. Paskutinis žingsnis – medis ištepamas natūraliu aliejumi. Ši šimtametė technika ypatinga tuo, kad medis tampa atsparus vabzdžiams, puvimui bei ugniai, o kas svarbiausia – gali tarnauti net iki 80 metų! Dar vienas neįtikėtinas šios apdirbimo technikos privalumas yra tas, kad tokiu būdu apdirbta mediena įgauna unikalią išvaizdą: išryškinama medžio tekstūra bei sukuriama išskirtinė spalva, kurią išgauname iš natūralių aliejų spalvų gamos.

Terasos įrengimui rinkitės profesionalus bei nepamirškite priežiūros

Terasos montavimas taip pat nesukels jums rūpesčių, kadangi mūsų produkcija pas jus atkeliauja jau paruošta montavimui. Žinoma, jeigu jūs norėsite šį darbą palikti profesionalams – mes siūlome ir terasų montavimo paslaugas. 

Mūsų naudojamas medis ir unikali japoniška medienos deginimo technika suteiks jūsų terasai išskirtinumo. Ilgi šeimos vakarai neprailgs jaukioje natūralaus medžio aplinkoje.