Tvoros

Tvora – tai ne tik apsauga nuo svetimų asmenų. Tvora suteikia Jūsų gyvenimui privatumo ir papildomo puošnumo Jūsų eksterjerui. Mūsų specializacija –deginta mediena tvoroms, išsiskirianti savo ilgaamžiškumu ir estetiška išvaizda. Tokio tipo tvoros naudojamos labai plačiai – nuo sodybų aptvėrimo iki modernių miesto namų. Parinkus tvoros spalvą, tekstūrą ir dizainą, Jūs suteiksite savo namams išskirtinumo ir unikalumo.

Aukščiausios kokybės mediena Jūsų tvorai

Savo klientams siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį. Tam, kad tvora tarnautų ilgiau, jos gamybai naudojame patvariausią medį, kurį apdirbame specialia japoniška medienos deginimo technologija. Degintą medieną tvoroms gaminame iš eglės, pušies ir maumedžio. Deginta mediena pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Ši mediena išlieka patvari nepriklausomai nuo oro sąlygų, nepasiduoda puvimo procesams. Deginta mediena yra atspari drėgmei, ji turi geras šilumines savybes ir yra tvirta ir linkusi mažiau skilinėti.

Išskirtinė japoniška apdirbimo technologija

Medienos deginimas suteikia medžiui didesnį atsparumo ir patvarumo lygį atmosferos poveikiui. Ši technologija, naudojama jau keletą amžių, suteikia medžiui tokių savybių, dėl kurių jis tampa atsparesnis ugniai, puvimui, vabzdžiams ir tarnauja iki 80 metų. Ši technologija patraukli dar ir tuo, kad medienos deginimas suteikia gaminiui savitą estetišką išvaizdą, kurios pagalba lengvai sukursite unikalų eksterjerą savo namams.

Pasirinkto tipo medis deginamas aukštoje temperatūroje, vėsinamas, apdirbamas specialiais šepečiais, kurių pagalba išgaunamas išskirtinis medienos raštas. Medis plaunamas ir nuo jo pašalinamos dulkės. Paskutinis degintos medienos apdirbimo etapas – impregnavimas natūraliu aliejumi. Kadangi tvora yra matoma iš abiejų pusių, todėl mediena yra deginama iš abiejų lentos pusių.